Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez? Allergia vagy...

Mi lehet ez? Allergia vagy kiütés/csípés?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra keltem fel, hogy nagyon viszket a lábam szára. Már annyira vakartam, hogy szó szerint égett. A bal bokámnál és lábszáramon kiütés szerű valamik vannak (nem hólyag, nem pattanás) tegnap is zuhanyoztam ma is és egyre inkább viszket, illetve észrevettem, hogy a "göbök" közepéből átlátszó váladék folyadék jön ki. Szerencsére csak a lábamon van, holnap mennék el az ügyeletre.

Egyébként 6 hónapos kismama vagyok.

Nem használtam új fürdőszereket, mosóport se, és a férjemen nincs semmi pedig egy ágyban alszunk.

Új dolgot se ettem.

Kezdek aggódni:S



2013. okt. 19. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Most van egy újfajta vírus, ami kiütésekkel jár, lehet azt kaptad el.Én tiszta pöttyös vagyok főleg mellkasom, hasam, hátam.Főként gyerekek körébe terjed én meg köztük dolgozok azért kaphattam el. Az orvos jó ötlet.
2013. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ágyi poloska?


[link]

2013. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!