Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » ételallergiám lenne vagy ez...

ételallergiám lenne vagy ez valami betegség? (néhány embernek gyomorforgató lehet a lenti leírás, így ők kérem ne olvassanak tovább)

Figyelt kérdés
kb 1 hete lágyabb a székletem, mint a megszokott és naponta van, hogy 3 alkalommal is mennem kell. van lisztérzékeny a családban. elképzelhető, hogy én is az lettem vagy valami más vírust szedtem össze? azt is észre vettem, hogy 1 hónap alatt 5 kg-ot fogytam úgy hogy semmit nem változtattam az étkezési szokásaimon.
2013. nov. 5. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt a legkönyebben ugy tudod kideriteni, hogy elhagysz minden gluténes élelmszert, és ha elmúlik akkor az vagy
2013. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
második köszi a normális választ választ én is ezen gondolkozok. mivel van a családban lisztérzékeny nem is lesz nehéz elhagyni, csak azt eszem amit ő. (igazából csak a kenyeret és a tésztát kell lecserélni, mert a legtöbb minden itthon glutén mentes) esetleg szerinted a stressz okozhatja?
2013. nov. 5. 09:48
 3/6 anonim válasza:
A glutén kiürülése hetekig eltart. Akkor pedig nem tudják az allergiát kimutatni. Menj gasztroenteorológushoz, de előtte egyél normálisan. Ha ez a bajod, akkor kimutatják és utána érdemes célzottan diétázni.
2013. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérvételből kimutatható a gluténérzékenység. A háziorvosod ad beutalót. Ha ez nem áll fenn, akkor sajnos a stressz is okozhatja a súlycsökkenést.
2013. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Súlycsökkenést sok minden okozhat. 5 kiló elég ok arra, hogy elmenj egy alapos kivizsgálásra.
2013. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mikor én voltam allergia vizsgálaton tőlem pont ugyan ezeket kérdezték.SOS-be menj el allergia vizsgálatra, mielőtt baj lesz, véleményem szerint allergiás vagy.
2013. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!