Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérvételen az első pozitív...

Vérvételen az első pozitív eredményt (bármilyen betegség, pl rák, aids) követően közlik az eredményt? Nem köntörfalaznak? (ld. :leírás)

Figyelt kérdés

Engem visszahívtak második alkalomra vértvenni, azzal az indokkal hogy 'eltört a kémcső' illetve 'nem volt elég a leadott vérmennyiség'-azért nem tudták elvégezni az összes vizsgálatot.

Most aggódjak, vagy ne, mert vannak hibák...

Az eredményeket elsőre kötelesek megmondani ha van valami ugye? (személyes rákérdezés után), nem csak a második kontroll vizsgálás után?


2012. márc. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor köntörfalaznak, ha valószínűnek tartják, hogy ők sz@rtak el valamit...jönnek ilyen szöveggel, hogy nem elég a mennyiség, meg blabla, simán lehet, hogy csak valamit elbénáztak. Az is lehet, hogy tök igaz, amit mondanak. De ha valamire gyanakodnának, szerintem megmondanák, ne félj.
2012. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valami nem stimmelne, akkor azt mondják, hogy további vizsgálat szükséges, de nem azt, hogy eltört a kémcsö.
2012. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mire irányult a vizsgálat?
2012. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást:)


ma 19:28

Teljes vérkép volt (rengeteg összetevővel), rákos voltam régen, és annak kontrollvizsgálata

2012. márc. 1. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy ők "csesztek" el valamit,ezért ez a bla-bla szöveg amit előadtak neked.Nem igazán szeretik elismerni,ha hibáznak valamiben,inkább jön a mese. Ne aggódj feleslegesen. Ha valami nem lenne okés,akkor azt mondanák,hogy további vizsgálatok szükségesek,ahogyan az egyik válaszoló is írta.
2012. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy köntörfalaznak. Ha azért kell újabb labor, mert gáz van, akkor azt mondják.
2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!