Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » PPD (para-penylenediamine)...

PPD (para-penylenediamine) allergiások! írtam a mannaszappan.hu-nak hogy nem tudnának-e kifejleszteni ppd mentes szemfestéket az ötletet jónak találták és elküldték a nagyfönöknek, most kiváncsian várom hogy mi lesz belöle. Ti mit szoltok hozzá?

Figyelt kérdés
PPD,allergia,bör,betegség,fekete,hajfesték,szemfesték

2013. dec. 22. 16:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszike már régebben is nézegettem a krémmániás oldalt valószínüleg igazad lesz és másra is allergiás vagyok mert az alverdés szemcerka is betett nekem sajnos.
2013. dec. 30. 19:19
 12/12 anonim válasza:
Kedves kerdezo ! Nagyon egy cipoben jarunk! Es hozza teszem legyen az garniel, palette, kallos.. Tok mindegy milyen festek.. Mindegyikben van ppd. Csak a szokeben nem. En csak neten talaltam ppd mentes hakfesteket, de onnan se rendelnem meg, mert olvastam ezt-azt. Kerestem en is ppd mentes szemceruzat , szempillaspiralt, de sajnos remenytelenul..:/ en 1 eve nem festem magam. Se szem, se haj.. Nem is probalkoznek vele! Nagyon veszelyes is tud lenni az! egyebkent vannak keresztreakciok.. Pl: etelszinezok.. Piros, zold, kek.. Es sorolhatnam..fekete gumi anyagok, es helyi erzestelenito.. Szoval vigyazni kell vele. Es ha allergias lettel akkor lehetsz tobbindenre is. Nekem is ez az elso allergiam volt.. (nem voltam tisztaban, hogy milyen kovetkemenyei lehetnek) orvosrol orvosra jartam.. Benyomtak minden szart a venamba.. :/ sok szteroidot.. Tehat nem tanacsolom, hogy kiserletezz!
2014. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!