Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktóz és/vagy gluténérzékenys...

Laktóz és/vagy gluténérzékenység járhat csillapíthatatlan éhséggel?

Figyelt kérdés
ez a kettő tudom együtt jár.tejtermék után kapar a torkom,folyik az orrom,és folyamatosan ennem kell,óránként,másfél óránként,éhes vagyok állandóan,már a dokim sem tud semmit mondnai,folyamatos gyomorsav is van.azt mondta lisztérzékenység.még várok az eredményekre.
2014. jan. 25. 14:21
 1/2 anonim válasza:
nem..
2014. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoperhonen válasza:

Ez inkább vércukor problémára utal! Én is 3-4x reggeliztem eddig,s ennek ellenére délben őrjöngtem az éhségtől...aztán rájöttem, ha a fehér kenyeret lecserélem teljes kiőrlésűre, a kávéba cukor helyett nyírfacukrot teszek, vagy pl. a klasszikus szendvicses reggeli helyett zabkását főzök lehetőleg rizstejjel (5 perc az egész, annyi, mint egy tejbegrizt megfőzni - felforralsz 2 deci tejet/rizs/zabtejet, s beleteszel 5-6 ek zabpelyhet, lezárod a tüzet, s vársz egy kicsit míg megszívja magát a zab. Ízlés szerint adhatsz hozzá vmi egészségesebb cukrot (nyírfa, nád, agave szirup), esetleg fahéjat) akkor egyetlen étkezéssel elvagyok délig, sőt, akár 2ig is!

Szóval próbálj lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztani!! Zab, rozs, árpa, amarant, köles, hajdina, quinoa, nem ördögtől való dolgok ezek, finomak, s ugyananyi erőfeszítés elkészíteni őket, mint megfőzni egy adag rizst!

2014. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!