Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia vagy más? Sok váladék...

Allergia vagy más? Sok váladék a torokban, orrban,4 éve.

Figyelt kérdés

Többször voltam fül-orr gégén, többször röntgeneztek, CT-ztek, de nem tudták megoldani az alábbi problémám: Az életem jelentős részében vagy váladék csorgást érzek az orrüregtől a torkomig lefelé, vagy totál eltömődött az orrom. Ekkor ha fújom az orrom, nagyon sűrű és nehéz zöldes barnás cucc jön ki. A doki azt mondta, hogy semmi szervi bajom, mogyoró és szója allergiám lehet. Ez kb. 4 éve tart, és nem segített semmi gyógyszer, vagy orrcsepp, amit felírtak. Természetesen kerülöm a mogyorót és a szóját. Nyomattunk egy kis antibiotikumot (nem is kicsit), de az sem oldotta meg, tehát nem is idült gyulladás.


Viszont a jó magyar módszer szerint ha bedobok egy feles pálinkát este, akkor pár percre rá hibamentes leszek. Viszont nem akarok emiatt szittyóssá válni. :) Van valami ötletetek? :) Sajna nem tudok emiatt évek óta bármikor egy rendes mély levegőt venni orron át, és állandóan szipogok, ami elég csöves érzés :)



2014. ápr. 9. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy refluxos?
2014. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha büfögnöm kellene refluxnál, meg savproblémákkal is társulna, akkor tuti nem. Semmi emésztési problémám nincsen.


Előbb rosszul írtam, vérvizsgálattal bizonyítottan mogyoró, és szója allergiám van, de továbbra is igaz, hogy nem eszem ilyet.

2014. ápr. 9. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan orrfolyásom van.A torkom tele van. Nem érzem savasnak a gyomrom és emésztési problémám sincs, és refluxos vagyok.
2014. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a tejtermékek kihagyását! Keress rá: a tej nyákosít
2014. ápr. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a tejes dolgot mától alkalmazom. :)
2014. ápr. 10. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!