Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Illatos mosószerekre allergiás...

Illatos mosószerekre allergiás vagyok. Hasonló problémával küzdők tudnának tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az illatanyagok valamelyik összetevője okozza a problémát (kiütés, viszketés). Illatmentes baba és öko mosószereket párat próbáltam, jók voltak, de nagyon sokba kerülnek. A mosódió nem vált be. Örülnék tanácsoknak, tapasztalatoknak. Előre is köszönöm.

2014. máj. 24. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosódió miért nem vált be?
2014. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lett tiszta a ruha, és olyan rossz szaga lett, ha mosógépben mostam.
2014. máj. 24. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Másoknak működik. Hát ez van :)
2014. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam, ezért próbáltam ki. A mosógépből jöttek ki büdin a ruhák, pedig tiszta a gép. Amikor kézzel mostam, nem éreztem a rossz szagot, de arra meg nincs energiám,hogy minden cuccomat kézzel mossam.
2014. máj. 24. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy büdi?


Víz, mosódió (szaponinok) és a ruhák.. kis izzadtság stb. ezek kiáznak, a növényi szaponinok pedig segítik a kioldódást. Nem lehet rossz szagú, maximum a mesterséges illatanyagok hiányozhatnak, de száradás után rossz volt hordani őket?

2014. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz körül írni, olyan áporodott szaga volt. Nem tudom mi lehetett az oka, de amikor azokkal a drága mosószerekkel (giraffe, l'arbre vert) mostam, akkor frissek voltak a ruhák, annak ellenére, hogy nem volt parfümös illatuk. Csak nem állok túl jól anyagilag, és nem tudok folyamatosan annyit adni értük.
2014. máj. 24. 18:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még ami jó volt, az igazi háziszappan. Macerás, mert lereszeltem, de jó volt. Csak már megszűnt az üzlet, ahol árulták, és azóta nem találok olyat. A bolti mosószappanokat is próbáltam, de attól kiütést kapok, biztos az van benne, amire allergiás vagyok.
2014. máj. 24. 18:11
 8/8 anonim válasza:
Igen, szipkázzál makkszagot! ;)
2014. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!