Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nektek melyik allergiagyógysze...

Nektek melyik allergiagyógyszer vált be?

Figyelt kérdés

Korábban az Aeriust szedtem. Aztán már mintha nem hatott volna egy idő után.

Mellette Nasonex orrspray és calcium pezsgőtabletta.

Ha így is erős tüneteim voltak, megittam egy calcium ampullát.


Nektek melyik allergia gyógyszer vált be?

A héten elég erős tüneteim voltak és jövő héten készülök a Balatonra.

Gyorsan feliratnék valamit hét elején.


Mit ajánlotok?



2014. jún. 20. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pollen allergiám van, kb 2-3 hónapja nagyon erős tüneteim voltak, akkor a Doktornő adni akart szteroid injekciót csak én nem akartam és mondtam, hogy írjon inkább előtte valamit. Felírta reggelre a Zyrtec-D-t estére pedig a Cetirizint és a Montelukast Sandozt. Pár nap múlva jelentősen enyhültek a tüneteim! Most csak a Zyrtec-D-t szedem mert annyira rendbe hozott. De ha ezt nem veszembe pár napig akkor ismét előjönnek a tünetek!
2014. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Miért a gyógyszerekben keresed a megoldást?Azok általában csak a tüneteket kezelik és nem a kiváltó okot szüntetik meg és egy csomó káros mellékhatással járhatnak.Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Nagyon sok ismerősömnek megoldották már a problémájukat. Jobbulást!
2014. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cetirizint én is szedem, jó, talán egy picit álmosít.

(A második válaszolótól kérdezném, hogy melyik gyógynövény jó erre? Én keresgéltem, de sajnos nem találtam..)

2014. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok.Több gyógynövény is segíthet.Ha esetleg érdekel és adsz egy email címet, akkor szívesen elküldök pár konkrét tapasztalatot.
2014. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A cetirizint tudom én is ajánlani :)
2014. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vettem én is.

2 napja szedem.

:-)


Köszi az ajánlásokat

2014. júl. 4. 19:28
 7/7 A kérdező kommentje:

Szedem szedem

most meglátjuk parlagfű ellen is ugyanolyan erős ellentámadást tud e indítani

:-)

2014. aug. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!