Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lendin, allegra, zyrtec,...

Lendin, allegra, zyrtec, nasonex orrsprayt és orrmosót is használtam de egyik semi mulasztja el az allegiát. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket semmikép se használj, csak pénzkidobás, max. placebonak lett volna jó :) Igazából folytatni kellene a terápiát, mást sajnos nem tudsz tenni ellene.
2014. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tablettát is szedsz? Nem tudom mindet fejből de amiket írtál vény nélkülinek tűnnek, vénykötelesek közt van ami kicsit jobb.
2014. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem amikor nagyon erős tüneteim voltak (orrfolyás, gyakori tüsszentések, erős szemviszketés és általános gyengeség) a háziorvosom Diprophos injekciót adott be. De ezzel vigyázni kell mert károsíthatja a mellékvese kéregállományát. Évente 1-2 alkalmazás még elmegy állítólag.Nekem hatott egy, de volt amikor kb 1 hőnap után ismételten be kellett adni másodikat is.

Persze azt nem írtad mire vagy allergiás. Az én tüneteim április-június között (nyárfa virágzáskor)jönnek.

2014. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
18%

Szia! Először is tudni kellene, hogy mire vagy allergiás.

Az FLP termékeivel szép fokozatossan le lehet szokni az allergiáról, megfelelő adagolás és ellenőrzés mellett, ha van kérdéséd írj privátban nagyon szívessen segítek, illetve válaszolok a kérdéseidre.

További szép napot kívánok mindenkinek :)

2014. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Zsnege parlagfű hajtásokat kell eszegetni. Keserű ugyan, de hatásos.
2014. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az allergiát nem igazán lehet elmulasztani, csak enyhíteni lehet a kellemetlen tüneteket. Én gyógyszernek a Zyzal-t szedtem, rengeteg évig, és az utolsó hónapokban már napi két szem is kevés volt, állandóan könnyeztem, viszketett a torkom, folyt az orrom. A porra vagyok allergiás, bár a legutóbbi teszt kimutatta a kutya/macskaszőrt, és a tollat is. Aztán találtam egy olyat, hogy allergia-mentesítő talpmasszázs, elmentem, és határozottan úgy érzem, hogy segített. Már nem szedem a gyógyszert, ősz óta minden reggel orrmosót használok, és egész nap nem kell fújnom az orrom, illetve rengeteg vizet iszok. A legutóbb, amikor szüleimnél voltam, alig ittam folyadékot egész nap, estére szó szerint (bocsánat, de) taknyom-nyálam folyt, tüsszögtem megállás nélkül, megittam húzóra 5 pohár vizet, és elmúlt. Úgyhogy a sok folyadékot tudom még ajánlani.
2014. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allergiára a legjobb a "csalán kapszula" napi 3 szem. A kapszula formájában jobb, mert abban nincs allergén anyag (herbcaps kapszula)! Szénanátha esetén a pollenszezon előtt 1-2 hónappal el kell kezdeni a szedést. Nekem ez vált be. Az allergiám teljesen elmúlt.
2018. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!