Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melegkiütésre felnőtt korban...

Melegkiütésre felnőtt korban mi a leghatékonyabb és legdrasztikusabb megoldás?

Figyelt kérdés
37 éves nő vagyok. Melegkiűtéssel küszködők már több mint 1hónapja. Az akarom, a vállam és a hátam tele van enyhén viszkető piros bubokkal. Undorodok magamtól. Voltam bőrgyógyásznàl. Amit Ő írt, gyógyszertári krém, az nem használt, ahogy a fenistil krém, a rázókeverék, a hintőpor, a kukorica lisztes szódabikarbónás keverék sem. És még sorolhatnám, mert mindent amit itt lehet olvasni, kipróbáltam, de semmi. Én mindenképp valamilyen szteroidos gyógyszert szednék be és nem érdekel mennyire káros, csak használjon végre!!! Ha van valakinek tapasztalata erről, kérem írja meg és gyógyszer nevét is!
2014. aug. 3. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a Cetrine tabletta és a gyógyszertárban kapható zink keverék segít valamicskét.

Már én is voltam több orvosnál is.

Mindegyik mást javasolt.A felírt krémek egyáltalán nem használtak.

Jelenleg ezeket a vény nélküli szereket használom és picit enyhít a tüneteken.

2014. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!