Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A kéz ujjai között nagyon...

A kéz ujjai között nagyon viszkető, fájó vörös foltok! Mi lehet?

Figyelt kérdés
3eves kislanyomnak vörös,fájó,viszkető foltjai lettek a kez ujjai között.Elvittem bőrgyógyászatra,ahol a drnő azt mondta h be van pallva.Mondtam neki h ekcémás,nem lehet h az jott ki az ujjainal is ? Erre azt mondta h lehet. Kisse kiakadtam.mi lehet ez ? Igyekszem elvinni máshova is. Jelenleg egy krémet kapott ra minek a neve: Pimafucort. Koszonom

2014. aug. 14. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ekcémára gondoltam, nekem is volt az ujjaim oldalán. Nekem Ftorocortot írtak fel rá. Talán ilyen kisgyereknek nem jó adni, és azért kaptatok másikat. Azért röhej, hogy a bőrgyógyászt ennyire nem érdekli a munkája.
2014. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kertem tole furdetot,mert szimpla vízben fürdik,azt mondta h felírta. Lementünk a gyógyszertárba,kérdezem a gyógyszerészt,hogy melyik a fudeto. Azt mondja semelyik. Fenistil cseppet irt fel,meg egy masik krémet. Nagyon pipa voltam a dokira ! Szegyellheti magat ! Koszonom a hozzászólásod !
2014. aug. 14. 09:54
 3/4 anonim válasza:
szerintem is ekcéma. nekem is volt az ujjaimon és az ujjaim között. nekem az egész testem mindenhol volt nekem semmilyen krém nem hatott csak ez fény terápiás dolog, remélem a kislányodnak hat a kenőcs :)
2014. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm..de nem hat. Rendeltem neki manna szappant, az tobb mindent tett eddig, mig barmilyen vacak krém. Jövőhéten allergia vizsgálat. Remelem tobbet tudunk meg.
2014. aug. 23. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!