Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig ha beteg vagyok viszket...

Mindig ha beteg vagyok viszkető, vörös kiütések lesznek az arcomon, mitől van és mivel kéne kezelni?

Figyelt kérdés
Általában torokfájással kezdődik és lázzal. Mikor kezdek jobban lenni egy éjszaka alatt feldagad a szemem (legjobban a bal, nem tudom van-e köze ahhoz, hogy, ha beteg vagyok a bal oldalamon fekve nézem a tévét és sokszor könnyezik is), viszket és vörös lesz, főleg a bal sarkában, amit gondolom a könny csíp ki és az arcom bal felén is vörös foltok vannak és viszketnek. Hideg vizes törülközőt szoktam rá tenni, mert elég forró ott az arcom ilyenkor,enyhíti szépen a viszketést de csak rövidtávon. Nem tudja valaki, hogy mitől van és esetleg mivel lehetne kezelni? Mikor orvoshoz megyek nem tud vele mit kezdeni csak néha antibiotikumot ad de azt a torokfájásra. Régen azt hittem, hogy az egyik lázcsillapítóra van allergiám ezért át tértem egy másikra, egy időre el is múlt de most újra itt van, így nem tudok vele mit kezdeni.. Segítsetek léci. :)

2012. dec. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiütéses vírus, van ilyen.
2012. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igen erre én is gondoltam már. De azt nem értem a szemem miért dagad fel mindig.
2013. jan. 1. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a vírus kötőhártya-gyulladást is okoz.

[link]

2013. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!