Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miféle allergia? (Torokfájá...

Ez miféle allergia? (Torokfájás, Duzzadt vörös szemek, orrfolyá)

Figyelt kérdés
A torkom teljesen be van gyulladva, olyan vörös kis bigyókkal, folyik az orrom néha tüsszögök is, a szemem fel van dagadva és piros ráadásul halálosan viszket. Szinte ki kell kaparnom, tudom, hogy ez sokat ront de elviselhetetlen. Reggel amikor felkelek be van csippásodva és ugye az szúr is. Tavaly is ugyan ez gyötört, azelőtt soha. Volt allergia tesztem pár éve és negatív lett mindenre. Szedek allergia gyógyszert valami általánosat de nem segít. Mit tehetnék? Köszönöm

#allergia #vörös szemmek #viszkető szemek
2012. jún. 26. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál egy kálciumot, aztán menj allergiatesztre. Az, hogy évekkel ezelőtt negatív, egy dolog, de akkor bajos se volt.
2012. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok, fáj vagy ég a szemem, állandóan csípés, el van dugulva az orrom, fáj a torkom, kapar, meg mint ha be lenne dagadva, nehezen kapok levegőt az orromon, nagyon rossz érzés, voltam az orvosnál annyit mondott hogy piros a torkom, van ez az új gyógyszer allegra, vettem de nem használt semmit se...
2012. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez jellemzően légzési nem emésztési allergiára utal.

Étel allergia esetén inkább csalánkiütések jellemzőek stb.

Nekem van mindkettő :) De jó nekem..

2012. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enni kellene jó minőségű táplálékkiegészítőt.
2012. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!