Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Parlagfű allergia ellen...

Parlagfű allergia ellen homeopátiás gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Elindult idén is, mint minden augusztusban és már most nem bírom, annyira borzalmas. Tulajdonképpen elrabolja az egész életem. Olvastam homeopátiás kezelésekről, de nem tudom, ez beválik-e és ha beválik, mikkel próbálkozhatnék? Tapasztalatok?

2014. aug. 20. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Évekkel ezelőtt én is próbálkoztam az összes homeopátiás gyógyszerekkel. Semmi hatása, csak kidobott pénz volt.
2014. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógynövények is segíthetnek.Az immunerősítés, bélflóra hejreállítás is javíthat az állapotodon. Jobbulást.
2014. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Coryzalia nagyjából működött, nem tudom, hogy placebo hatás, vagy valódi de valamivel jobban lettem tőle. Ártani nem árthat, ha gondolod próbáld ki. (Elvileg a homeopátiás kezelés elején átmenetileg rosszabbodhat az állapotod, mielőtt meggyógyulsz, úgyhogy ne ijedj meg, ha ez előfordul. Nekem nem volt ilyen probléma.). Jobbulást! :)
2014. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy működjön a homeopátia, homeos dokitól kérj tanácsot. Az első válaszadó nyilván nem ezt tette. Vagy 50féle jó kis szénanátha szer van, ha nem több. Egy laikusnak nehéz választani, a coryzalia is csak a leggyakoribb pár szert tartalmazza. Jó dolog a homeopátia, csak tudni kell helyén kezelni.
2014. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

próbáld ki gyuri bácsi gyógyteáiból az allergia teát! csodákat művel! orrspayvel együtt szinte teljesen megszűntek még a legdurvább tünetek is. minden délelőtt kell inni az allergiás időszakban, és az íze is egész kellemes. 100% gyógyfüvekből van.

[link]

2014. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!