Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A babaolajra is lehetek...

A babaolajra is lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje (hol erősebben-hol szinte semmi nem látszik) általában élelmiszerre adott allergiás reakcióként bőrkiütés jelentkezik, ami általában magától elmúlik. Gyógyszert ritkán szedek allergiára. Most valamiért felerősődött, és javasolták hogy babaolajjal ápoljam a bőröm, fürdés után. Most még rosszabb lett. 2 félét próbáltam, az egyik "márkást" most legultoljára, és szinte hámlik a bőröm, viszket, tele vagyok kiütésekkel, és tőle a bőröm, amikor magamra kenem... létezik ez? Volt valakinek ilyen tapasztalata? (Biztos hogy a babaolajtól, mert amikor nem kenem, jobb, bár akkor meg nagyon száraz a bőröm az a baj). Amúgy testápolókat nem bírok. Segítsetek!!

#bőrkiütés #babaolaj allergia
2014. aug. 31. 08:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ráadásul azt hittem minőséget veszek :D

Most ez a Balea izgatja a fantáziám, de félek is kicsit. most olyan csúnya a bőröm, hogy elmondani nem lehet, szerintem ha valaki meglátja a kiütéseket rajtam, elmenekül. Remélem pár nap alatt rendbejön. Gyógyszert nem akarok, csak ha már nagyon muszáj. Az sem jó. :(

2014. szept. 1. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!