Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is lett allergiás a...

Másnak is lett allergiás a kis gyermeke a J&J babaolajra? Hogy kezeltétek? A vadárvácskafű sokat segített?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:42
 1/10 anonim válasza:

Én a babámnál nem is mertem használni, mivel nekem ajánlották, hogy terhességi csíkok ellen, azzal kenjem a pocakom. Annyira kiszárította a bőröm, hogy majd megőrültem úgy viszketett. De az viszonylag hamar elmúlt, miután mást kezdtem el használni helyette.

Gyógyszertárban nem javasoltak vmit?

2012. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A vadárvácskafüvet, amit teának meg kell főzni, és abban fürdetni! De kíváncsi vagyok más anyukák tapasztalatára is!

Úgy sajnálom szegénykémet, tiszta pettyes lett attól a vacaktól! :(

2012. júl. 26. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a lányomnál szinte az összes babaolajat! Mindre allergiás volt! Nekem pöttyös (kiütéses) lett tőle, és hagytam, h elmúljon! Persze soha többet nem kentem utána semmilyen olajjal! Kb. 1hét után elmúlt teljesen! A vadárvácskafűről sajnos nem tudok véleményt mondani! :(
2012. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szülésznőm javasolta a babaolajat, de ezek után, nem tudom mit gondoljak! Úgy sajnálom szegényemet! Annyit szenvedett ma! :( 9-től fél 4-ig, 1 órát aludt, azt is úgy, hogy dajkáltam! Holnap lesz 2 hetes! :(
2012. júl. 26. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, mert mindben glicerin van, ami kőolajszármazék. Hosszú távon szárítja a bőrt, és eléggé allergén. A Johnsons termékekre a legtöbb kisbaba allergiás, nem is értem, miért forgalmazzák még.

Én mondjuk csak egyszer vittem a babamasszázs tanfolyamra, aztán láttam, hogy pöttyös, és nem kentem tovább, elmúlt magától. Illetve kizárólag a gyógyszertári fürdetőt használd, az a legjobb a bőrének. Mosás mosódióval, öblíteni ecettel. Ha babaolajat akarsz, akkor vegyél herbáriában mandulaolajat, igaz nagyon drága, de sokáig elég.

2012. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen tiszta piros kiütés lett tőle, ezért nem használtuk...

Amint áttértünk másik márkájú babaolajra semmi bej nem volt a bőrével.

A második babának már nem is vettünk J&J babaolajat.

2012. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam olajat, csak javasolták a fürdővizébe, mert száraz volt a kis bőre, mikor haza jöttünk a kórházból! Ezek után nem kell semmilyen!

Köszönöm szépen!

2012. júl. 26. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek a niveától lettek kiütései. A másodiknál már nem használtam ilyet, a gyógyszertári fürdetővel kentem a kis bőrét, ahol száraz volt. Védőnő javasolta, és nagyon bevált.
2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is a Niveától lett kiütéses. :(

Szerintem egyik sem jó. Max. a gyógyszertári napraforgó.

2012. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőt használj. Az én kislányomnak is borzásztó száraz, szinte pikkelyesen hámló bőre volt. A-vitaminos, gyógyszertári babaolajat vettem, gyönyörűen rendbehozta. Sajnos a J&J és egyéb "agyonreklámozott" termékek tele vannak káros, és allergizáló anyagokkal. :(
2012. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!