Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mik az Asztma tünetei?

Mik az Asztma tünetei?

Figyelt kérdés
Tesin szaggatottan kaptam levegőt és köhögöm, esténként gyakran.A tüdőmnél szúrt régebben de most már egyre ritkábban.

2014. szept. 5. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

mellkasi szorítás/fájdalom, légszomj, sípoló légzés, száraz köhögés


allergiás vagy valamire?

2014. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok allergiás de szerintetek Asztmás vagyok?
2014. szept. 5. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok :)

azért kérdeztem, hogy allergiás vagy-e valamire, mert normál tesin nekem is ugyanilyen gondjaim voltak, 8 éve derült ki, hogy allergiás vagyok, 6 éve pedig fulladok (habár azt mondják, azért, mert be van dugulva az orrom... ezzel küldenek el engem melegebb éghajlatra a tüdőgondozóban, <3 magyar egészségügy!)


Szerintem kérj időpontot a tüdőgondozóba + egy beutalót a dokidtól, ott reméljük, biztosat mondanak.

2014. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En fujokat hasznalok minden este,de allergiam macska szorre van es nincs is macskank,de nem tartom magam eros dohanyosnak de fel csomag elmegy egy nap.Orvoshoz is jarok es tudja hogy cigizek,de megis felirja nekem a fujot.Mit tegyek?Lehet most meg nem erzem azt h nem kapnak levegot,de mivan ha oreg koromban rosszabb lesz?Valami gyogyszert ajanlani?Volt hogy leszoktam a cigirol es megis kellett estenkent a szamba fujni,szoval nemtudom,de nem tartom magam asztmasnak mert nem hianyzik a fujo csak este egy fujas es kesz.Mit tegyek?
2014. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyenektől kapok agybajt. Akik tudják, hogy dohányzás nélkül is van elég bajuk, és mégis rágyújtanak.
2015. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!