Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik az asztma kezdeti tünetei?

Mik az asztma kezdeti tünetei?

Figyelt kérdés
tudom persze,google. de én szeretném inkább az érintettektől hallani. mert úgy sejtem nekem az lesz,jövő héten megyek kivizsgálásra.szóval kiváncsi lennék másnál hogy alakult ki.köszi szépen :).
2010. máj. 22. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
elkeztem köhögni és mikor vettem a levegöt kicsit sipolt a tüdöm
2010. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sípoló tüdő tényleg így van.nagyon rossz lesz ha tényleg az, rendszeresen fulladni is fogsz,persze ezt meg lehet előzni gyógyzserekkel de meddig.Ha kiderül,hogy az de isten adja h ne,menj el száraz sóterápiára mert jobb lesz sokkal és lehet még eltudod folytani a akezdeti szakaszban annyira,hogy ne legyen később se gáz
2010. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hmm de jól hangzik.

am reggel szoktam nagyon fulladni,meg sokat köhögök és fáj a mellkasom is :S. meg ugy alapvetően is elég nehezen jön a levegő.háát majd meglássuk.

köszönöm a válaszokat :)

2010. máj. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!