Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan éljem túl a vizsgálatig...

Hogyan éljem túl a vizsgálatig? (allergia)

Figyelt kérdés

A vizsgálat előtt 10-14 napig nem szabad allergiagyógyszert szednem, így viszont borzasztóan szenvedek. Egyáltalán nem tudok aludni, folyamatosan tüsszögök, az orrom megállíthatatlanul folyik és most már viszket a szemem, az orrom, néha még a fülem is.

Valamilyen házi praktika, hogy kibírjam? Még csak a negyedik napnál tartok,de már nagyon úgy vagyok vele, hogy inkább beszedem a gyógyszert, és majd máskor elintézem... Mennyi idő alatt tűnik el a gyógyszer a szervezetemből?



2015. jan. 24. 14:08
 1/4 mi a fene ***** válasza:
Mostmár bird ki, milyen allergia van télen ?Nagyon kellemetlen lehet.
2015. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért télen is van rengeteg allergia.

épp tegnap néztem, nálunk a mogyoró ezerrel virágzik.


nekem volt madártoll (ágynemű), marhabőr (cipő,táska),és házipor allergiám


rokonomnak tartósítószer allergiája (tej, vaj, margarin, tejföl, felvágott, hogy atöbbiről ne is beszéljek,) és az ekcéma mellett a nyálkahártyái is megduzzadnak.

2015. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyáron elmentem házidokihoz, azt mondta allergia, szóval felírt gyógyszert. Azt kellett volna kivárnom, hogy ősszel/télen, mikor már nincs annyi pollen, elmenjek allergiavizsgálatra. De ez még mindig nem következett be, mert gyógyszer nélkül már nem látok és a többi, amit fentebb írtam.

Van kutyánk, macskánk, poratkáink, szóval bármi lehet....

2015. jan. 25. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőlőmagtea. Nem vicc, és teljesen természetes.
2015. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!