Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a fekete...

Mzz591 kérdése:

Allergiás vagyok a fekete ürömre. Jelenleg vannak olyan ételke amitől minden nap kijön rajtam és még jelenleg keresem ennek okozóját. Kérdésem hogy ha szednék valami jó vitamint az segítene az allergia megszüntetésbe?

Figyelt kérdés

#allergia #és a vitaminok
2015. jan. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki keres, talál. Orvosi laboratóriumban csak az arra való allergiát tudják megállapítani, ami a felhasznált tesztfolyadékokban van. Ha nem eszel annyi készételt, az segít, de semmiféle gyári készítmény, ami megint tele van mesterséges anyagokkal, az nem.
2015. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a fekete ürömnek elég sok keresztallergiás párja van.

Magyarul ha ezeket eszed, is kijöhetnek az allergiás tünetek:


kömény, csilibors, paprika, paradicsom, sárgarépa, petrezselyem , burgonya, koriander, kapor, articsóka, kamilla, tátika, napraforgó, krizantém, kiwi, ánizs, árnyika, dinnye, uborka, mangó, szerecsendió, bors, mustármag, borsmenta, bazsalikom, majoránna, oregáno, zeller.


Részletek: [link]

2015. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ebből kilehet valahogy gyógyulni ? :S esetleg immunrendszer erősítéssel ?
2015. jan. 21. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod a grapefruitmag vagy az einachea kivonatot.

Mind a kettő immunerősítő.

2015. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!