Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valami megcsíp minden éjszaka...

Doszika kérdése:

Valami megcsíp minden éjszaka alvás közben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Koleszban lakom, időm nagy részét ott töltöm, csak ritkán jövök haza. Vizsgaidőszak elteltével hazajöttem kb 4 napja és minden éjszaka alvás közben valami megcsíp. Eddig ilyen nem volt itthon, de úgy életem 21 éve alatt nem fordult még elő. Nem ébredek fel rá, reggel veszem észre hogy viszket, olyan mint egy szúnyogcsípés, érzésre és látványra is, de szúnyogot nem látok (főleg, hogy január vége van) egy maximum kettő van rajtam nem sok nem olyan mint a poloska (persze ettől még lehet az) nem is találtam poloskát. Van ötlet hogy mi lehet lehet ez ?

2015. jan. 29. 22:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tavaly volt dolgom poloskákkal. A csípéséről annyit, hogy 2 hétig viszket, de úgy ,hogy az őrületbe kerget, és kb 1hónap múlva tűnt el.

Ha ez eddig igaz a csípéseidre, akkor sürgősen túrd szét a szobád, minden repedést világíts át. ( Nekünk egy kis falra szerelhető szekrény mögött volt a fészkük)

Azért kell őket megtalálni, mert az első írtást simán túlélték és ha nem tudják hol vannak akkor nem hatékony.

Viszont azzal számolj, hogy hetekig lakhatatlan a szoba a vegyszerszagtól.

2015. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, igazából az említett árulkodó jelek közül nagyon sok nem stimmel a poloskára, szétbontottam az ágyam és átkutattam a szobámat de nem találtam őket, a csípésük 2-3 nap alatt elmúlt és nem viszketett úgy mint az őrült. Természetesen ettől még lehet hogy az. 1 hétig megint nem voltam itthon majd ma este meglátjuk mi lesz.
2015. febr. 3. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!