Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tényleg ilyen nehézkes érzéken...

Tényleg ilyen nehézkes érzékeny babával hotelban, étteremben tejmentes étkezést kapni?

Figyelt kérdés

Velencei-tónál voltunk élményfürdős szállodában. Először voltunk a gyerekkel otthonról hosszabb időre távol. Előre megnéztem a hotel honlapját és e-mailben 1 héttel előbb jeleztem, hogy tejmentes étkezést kérünk Nekem és a 15 hós babámnak. Azt írták nincs akadálya. A helyszínen a reggeli svéd asztalt akartuk megpróbálni 9-kor (reggeli 7-11-ig volt). Beszéltünk is a pincérrel. Kiderült, hogy pont a tejmentes dolgokból fogytak ki. Kenyér nélkül lett volna kolbász, meg jó zsíros tükörtojás (korábban ilyet még nem adtam, mert a kevésbé nehéz kaját is rosszul tűri), meg sárga Rama margarin, ami a séf szerint tejmentes lett volna. Ráadásul nekünk sem volt tejmentes kenyerünk, felvágottunk, csak 3 db üveges húsos bébiétel. De nem gondoltam, hogy az étterembe üveges bébiétellel jelenjek meg. Így valamit adtunk a manónak, amiről Mi úgy gondoltuk, hogy tejmentes. Majd utána rohantunk bevásárolni. Ekkor kiderült, hogy pl: a sárga Rama margarin iróport tartalmaz. Szóval egy séfes étteremben nem tudják, hogy mi számít tejterméknek. Az egész jó lecke volt.

Tényleg ilyen macera tejérzékeny babával kajálni menni?



2015. márc. 14. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!