Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az összes kínai étteremben...

Az összes kínai étteremben ismeretlen eredetű "húsok" vannak?

Figyelt kérdés
Hallottam egy sztorit...az egyik közeli városban lévő kínai étterem úgy bukott le, hogy az egyik vendégének a fogai közé ragadt a kutyachip. Szerintem többet nem megyek kínai étterembe!

2014. jan. 9. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
A kutyachip akkora, mint egy rizsszem. Ne higyj már ilyen legendáknak... ennyi erővel csak otthon egyél.
2014. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Városi legenda. A kínai éttermeket is ugyanúgy vizsgálják szúrópróba szerűen mint más éttermeket. Nem érné meg nekik kutyát adni az embereknek. Egyrészt nem olcsóbb annyival mint a csirke, másrészt ha lebuknak megy az egész üzlet a levesbe.


Aki az ilyen meséket elhiszi, az nagyon buta. Lehet hogy a higiéniás előírásokat nem tartják be, az is lehet hogy kezelik a romlott húst ha úgy adódik hogy még eladható legyen, az is lehet hogy csirkelábat is használnak, de hogy kutyát meg patkányt, ez hülyeség.


Nyugodtan mehetsz kínai étterembe..

2014. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi a baj a kutyachippel? Jó, az nem a legeredetibb kínai étel, mármint nyilván nem tradicionális, de a KUTYAHÚS AZ IGEN! :D
2014. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem igenis baj, hogy higiéniás problémák vannak ezekben az üzletekben. Kínában és Vietnámban is eszik a kutya húst. Nem értem, miért tartja valaki ostobának az, aki elhiszi, hogy kutyahússal etetnek minket. Talán az ideérkezett kínai vendégmunkások Józsfvárosban olyan fenemód törvénytisztelő polgárokként viselkednek. Csalnak, lopnak és hazudnak, ipari méretekben. És érdekelne, miért írja valaki, hogy nem olcsóbb a kutyahús mint a csirke? Miért? Mennyi 1 kg kutyahús ára? Azt nem veszik, hanem összefogdossák, vagy csavrgókkal fillérekért összefogatják.

Senkit sem akarok sokkolni, de egy kollégámnak pedig az a mániája, hogy nincsenek a magyar temetőkben kínai sírok, pedig jó páran élnek itt, talán márt halnak is. Szerinte meg a hullákat is berakják a szecsuániba. Így helyt álló a mondás: Megyek, eszek egy kínait.

2014. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!