Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miert esik jol az ekcemas...

Celard kérdése:

Miert esik jol az ekcemas bornek a forro viz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiába esik jól sajnos tovább romlik a bőr állapota. Olajos illatmentes fürdető jó rá. Nem szabad sokáig tusolni, ezt egy bőrgyógyász mondta nekem, mivel én is ekcémás vagyok, és szeretek sokáig a forró zuhany alatt állni.
2015. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kezo86 válasza:

Ez egyik barátomnak is ekcémája volt, ez a doktornő, Dr. Apostol Éva, segített neki, keresd fel szerintem!


[link]

2015. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, fel fogom keresni.
2015. márc. 18. 07:24
 4/5 anonim válasza:

Ha krónikus az ekcéma, akkor keresd fel Dr. Béky László professzor urat. Nagyon kedves gyógyító ember.


A bőrgyógyászok általában gyógyszerekkel és kenőcsökkel kombinálnak, esetleg allergia tesztekkel. Hosszú távon nem tudnak gyógyítani sajnos. Nem az ő hibájuk, rosszra tanítják őket.

Én feküdtem még bőrklinikán is több városban is, jártam számos bőrgyógyásznál. Még medrolt is szedettek velem. Átmeneti javulásokat tapasztaltam. Kamasz kor után sem nőttem ki a kórságot.


Ezek után találtam rá Béky úrra. Ez 3 évvel ezelőtt volt.


Az én 30 éve tartó ekcémám gyógyult meg kb. 3 hónap alatt az étkezési tanácsainak köszönhetően egyetlen konzultációval. Gyógyszer és kenőcsök nélkül.


Azóta is tünetmentes vagyok pirosodás, viszketés, kirepedések nélkül. Hálás vagyok, hogy vannak ilyen nagy tudású gyógyítók hazánkban.


Tényleg tiszta szívből ajánlom őt.

2015. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért esik jól, mert csillapítja a viszketést.

a hideg is csillapítja, de ezek tényleg csak a bőrt szárítják, úgyhogy inkább ne csináld.

2015. máj. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!