Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Erős bőr viszketés az egész...

Erős bőr viszketés az egész testen, mitől!?

Figyelt kérdés
Viszket az egész bőrőm hetek óta, kivéve a fejemen nem. Orvoshoz egyelőre nem volt lehetőségem elmenni. Apró és nagyon nagy szunyog csipéshez hasonló piros "csípések" vannak a testemen. A nagy csipések kizárólag hónajba és a nemi szervem környékén vannak. Illetve nem csak a "csíoések" helyán viszket hanem ahol nicns ott is nagyon! Sajnos már több helyen kikapartam magam.Mitől lehet ez? Atka?

2015. márc. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem poloska ?
2015. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, nem olyan jelegű a képek alapján, amit találtam róla. hónaljba és nemiszerv környékén 3-3 nagy szunnyog csípés szerűség van, de másut ahol láttam egészen pici. De ott is viszekt ahol nincs "csípés".
2015. márc. 26. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 3-3 csípés van egymás mellett, akkor az ágyipoloska lehet, de lehet bolha is, vagy rühatka, most sajnos mindegyikből elég sok van, nézz körül az ágyadban, szekrények mögött, ruháidban.


Ha a csípések nagyon erősen viszketnek és lassan múlnak el, akkor ágyipoloska gyanus.

Persze lehet valamilyen allergia is.

2015. márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos sok minden lehet, majd hétfőn elmegyek az orvoshoz. mert már elviselhetetlen.
2015. márc. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!