Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket egész testemen...

Pénz end sárm kérdése:

Mitől viszket egész testemen a bőröm?

Figyelt kérdés

21/f

napi rendszeresseggel furdok/tisztalkodom, nem tudom mi nem lehet rendben vagy mitol van ez mert lassan mar 2 honapja van ez igy azt hittem elmulik kerlek titeket segitsetek valahogy



2014. máj. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Körzeti orvos, és majd továbbküld pár vizsgálatra!


2. Amúgy sok minden lehet:

- allergia, akár külső ingerre, por, hasonlók, vagy valami ételre, gyümölcsre, stb.

- rossz mosószer vagy öblítő,

- vérkeringési problémák,

stb.


Próbálj visszaemlékezni, milyen változás volt 2 hónapja a környezetedben vagy az étkezésben.

De a dokihoz mindenképpen menj el.

2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs kiszáradva a bőröd? Ha nem iszol elég folyadékot akkor attól viszkethetsz próbáld ki pl. a hátadon bekenni testápolóval, hogy javul-e a helyzet ha igen akkor igyál sok folyadékot és mindenhol el fog múlni. Ez csak egy tipp de nekem ősszel mindig van ilyen gondom, és kivizsgálás után tudtam meg hogy vízhiány okozza.
2014. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a dehidratáltságra tippelek. Manapság az emberek elfelejtik, hogy a testük jelentős része víz, amit rendszeresen pótolni kell. Még a fejfájásra is inkább fájdalomcsillapítót kapkodnak, pedig a legtöbbször csak inni kellene.
2014. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!