Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hajfestek allergiatol felek.13...

Hajfestek allergiatol felek.13 eves korom ota festem a hajam kb. Havonta. Eddig semmi baj nem volt vele. Lehetek e allergias ennyi ido utan ra?

Figyelt kérdés
Most csinaltattam egy tetkot. Es azt irja a doboz hogy tetovalas noveli az allergia eselyet....es akkor most ha befestem a hajam akkor baj lesz???
2015. ápr. 28. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármikor lehetsz allergiás, épp ezért kell az allergiatesztet elvégezni mindig előtte.
2015. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baj, tetoválás nélkül is bármikor kijöhet allergia, egy új hajfesték kipróbálásánál például.
2015. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De rossz. Szepsegnek ara van. 😀😀😀😀😀
2015. ápr. 28. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

fiatal lánynak tetkó meg hajfestés az nem szépség, hanem közönségesség.

következő lépés a tetovált szemöldök meg a műköröm, hogy teljes legyen a kelet-európai gagyi nő eszköztára.

2015. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Allergia bármikor, bármire előjöhet.

Az sem igaz, hogy új festéknél nagyobb a kockázat. Minden hajfestés előtt el kell végezni a próbát, akkor is, ha ugyanazzal festetted már sokszor (kialakulhatott közben allergia, változtathattak az összetételen, bármi). És a próba sem garancia semmire, ha 48 óráig nem jelentkezett semmi, még mindig előjöhet élesben, persze erre már nagyon kicsi az esély.

2015. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!