Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Csalánkiütés két napon keresztül?

Csalánkiütés két napon keresztül?

Figyelt kérdés

Már második napja pár óránként új helyen jön ki egy csalánkiütés, majd el ismúlik pár órán belül...

Nem változtattam étrendemen, új ruha/mosópor/öblítőről se tudok..

Normális hogy két napja jönnek ki ezek?

Anno egyszer jött ki egy pár, de ahogy elmúltak azok, nem jött ki új.



2015. máj. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális persze. A testünk mindig valami újat produkál. Nekem az egyik ráncom szemmel láthatóan egyik napról a másikra fejlődött ki. Napallergiám pedig csak egyetlen egyszer volt, de akkor végig az egész testem behólyagosodott, szégyelltem az utcára menni, olyan voltam mint valami fertőző mutáns. Soha többet nem jött ki, pedig nem kerülöm a napot!

Lehet épp valamelyik vitaminból a szervezeted besokallt, és így reagál rá.Nem lehet tudni.

2015. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Különben az sem kizárt, hogy valamit buheráltak a csapvizen, esetleg tisztítják, és irritál vmelyik cucc. Vagy a pollen is egy aktuális indok lenne. Lehet most pont abból van a legtöbb, amire allergiás vagy.
2015. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem egy hét alatt jött ki egy olcsó nescafétól


bármilyen kajától kijöhet, mert szinte mérgeket eszünk

2015. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!