Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Természetes fájdalomcsillapító?

Természetes fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valamilyen természetes fájdalomcsillapító technikára, mert már megőrülök a fájdalomtól. Szökő évente egyszer fáj a fejem, ilyenkor fájdalomcsillapítót vettem be, de most mivel ismeretlen eredetű allergiától szenvedek, semmilyen gyógyszert nem szedhetek be. De ez a tehetetlenség az agyamra megy. Előre is köszönöm a segítséget!

2015. júl. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy fejfájásnál jó e, de a szegfűszeg fahéj kombó. Én elég fejfájós vagyok nekem sem hat egy gyógyszer sem, de tudom, hogy ez fájdalomcsillapító hatású legalábbis teába rakaom a torkomnak jó. Vizes türcsi fejre, vagy langyos fürdő, ezek nekem segitenek, migrénnél.
2015. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még nyűglődök egy kicsit, a szegfűszegtől falra tudnék mászni, úgyhogy emésztem a gondolatot ;)
2015. júl. 11. 21:42
 3/5 anonim válasza:
Kalapáccsal jól rácsapni a fejre, legalább is a gyerekeimnél hat...
2015. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó természetes alapú fájdalomcsillapítók:

- bor, pálinka, füves cigi, stb...

2015. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De lazák vagytok gyerekek :D :D :D
2015. júl. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!