Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a macskámra (? )

Allergiás vagyok a macskámra (? )

Figyelt kérdés
Már 7 éve hogy velem van és ő az egyik legjobb dolog az életemben viszont szeretném hogy benti cica lehessen mert már kezd öregedni . Este néha persze bejön meg sokszor alszunk együtt de annak az az ára hogy reggelre megállás nélkül tüsszögök és nem kapok levegőt mert bedagadt a torkom. Mit ajánlotok az allergiára ? És mindig akkor vegyem be mikor beengedem ? Amugy a nagyon édes ivartalanitott fiú cicámról van szó aki 7 éves .
2015. júl. 28. 12:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és amugy az az érdekes hogy más macskák nem nagyon váltanak ki allergiát csak ő :(:/
2015. júl. 28. 12:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is allergiás vagyok sajnos a cicámra,benti cica, én nekem is mindig éjszaka, reggelre(alvás közbe) jön ki, nappal érdekes módon semmi bajom tőle, de estefelé szoktam bevenni egy allegrát (bármelyik patikába lehet kapni), és így semmi tünetem sincs. Nekem megéri,hogy együtt tudjak vele aludni :) amúgy érdekes,hogy kb. egy éve él velem és már gyógyszer nélkül is negyed annyira se vagyok allergiás rá ,mint amikor idekerült, tehát már azért a szervezetem is hozzászokott.
2015. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miközben alszol odaoson hozzád a macska és lenyomja a szőrét a torkodon.
2015. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!