Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy csillapitsam a parlagfu...

Hogy csillapitsam a parlagfu allergia adta szenvedest?

Figyelt kérdés

Ti mivel csillapitjatok? Bogyot szedtek? Mar aludni sem tudok jol,vagy sehogy,mint tegnap elott is jo ha 1orat aludtam ejjel.

Reggel vagy eros torokviszketesre ebredek (ha elaludtam..) vagy tusszogo rohamra mar az agyba.Klafa erzes.


Napkozbe kisebb szunetekkel (ha van) majdnem folyamatosan csikar az orrom,erzem mindjart tusszogok es nincs megallas egy ideig.Hab a tortan mikor kozbe torkom is viszket,annyira hogy mar faj lassan a nyeles is..

Szemviszketesrol nem is beszelek,az a disz a habon......


Ruhelem a nyarat ez miatt.Augusztus Szeptember szenvedesek hete :((


Keszulok allergia vizsgalatra hatha kapok hatasos valami bogyot vagy valamit,bar abba sem remenykedem..

De erre varhatok.(idopontos).


2015. szept. 1. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Es Kerlek titeket ha tudtok valami jo,hasznos otletet,tanacsot adni,akkor itt tegyetek es ne privibe,legalabb mas is okosodhat ha ugyvan.....
2015. szept. 1. 21:32
 2/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


Valami recept nélküli szerrel próbálkoztál már? Persze nem a reklámokban látott dolgokra gondolok :) Én mindenképpen tennék egy próbát.


Lányaim allergiásak (pollenre) ők évek óta a Histisynt tablettát szedik (recept nélküli). A kisebbiknek nem használt már, így ő egy újabb, már receptes gyógyszer szed.


Minden esetre a helyedben tennék egy próbát.

2015. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sok félét próbáltam.

Ami tavaly vagy tavaly előtt mondhatni tökéletes volt,az most már harmat gyenge,megszokta a szervezetem.

Most kipróbáltam a Cetirizin tablettát,hát.. fogjuk rá,jobb valamivel csak nem hat annyira se sokáig.Nappal tűrhetőbbé teszi.

Mai naptól meg este veszem csak be,hogy hátha tudok is aludni valamennyire,alapból is álmosító.

Tegnap este (mivel reggel vettem be a tablettát) aspirin complexet ittam,na az valamit segített.Nem folyt az orrom,viszonylag kaptam is levegőt és az ingereket mint a tüsszögés is elmulasztotta,pedig az nem is allergia gyógyszer,hanem fájdalomra,megfázásra van,de legalább ebbe is ér valamit az,így tudtam most aludni is.

2015. szept. 2. 11:39
 4/7 Beltazor91 válasza:

recept nélküliek nem sokat érnek, de írok tuti tippeket.

(mióta élek allergiás vagyok szinte mindenre)


1 óránkénti arc mosás, haj nedvesítés/ mosás, és az orrodat mosd ki( nem vicc)


2 Kalcium pezsgő tabletta napi 3x

2015. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez egy nagyon egyszerü tanács és hidd el bevált eddig mindenkinél akinak mondtam és nálam is : allergiaszezonban minden nap moss hajat!
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igyál meg minden nap egy bögre kecsketejet. Hosszú távon LEHET, hogy segíteni fog. Egy próbát megér. Én most kezdtem el.
2015. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kecsketejet azt nem igen lenne lehetőségem :D


Már jobban vagyok sokkal. Első sorban Cetirizinek hála...

2015. szept. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!