Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Működő antihisztamin?

Működő antihisztamin?

Figyelt kérdés

Az allergia miatt nagyon megnehezül az életem, alig kapok levegőt, csorog a szememből a könny, viszket mindenem. Gyakorlatilag kimozdulni is alig tudok.


Tudtok valami jó allergiagyógyszert, ami tényleg használ? Eddig próbáltam az Allegrát, a Cetirizint, a Coryzalia-t és még valamilyen homeó-bogyót (nem igazán hiszek benne, de egy próbát megért).


Van olyan itt akinek hasonlóan erős allergiás tünetei vannak és talált olyan gyógyszert ami használt? Engem már az se érdekel ha mellékhatásként harmadik fülem nő, de lélegezni akarok :D



2015. szept. 4. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a gyógynövényeket kipróbálnod.Sok ismerősömnek segítettek.A gyógyszerek csak a tüneteket kezelik és "kellemes" mellékhatásaik is lehetnek.Jobbulást!
2015. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Igyál minden nap egy bögre kecsketejet, hátha. Egy rokonomnak bevált, elmúlt teljesen az allergiája.
2015. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy nem fog elmúlni 1-2 nap alatt. Neki egy év kellett.
2015. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beltazor91 válasza:

mindegyik gyógyszer másfajta antihisztamint tartalmaz, az hogy nem vált be azt jelenti, hogy az nem a megfelelő volt.


ha érdekkel pár trükk amivel megkönnyítheted ezt az időszakot írj pm-et.


jah és Kalcium pezsgő tabletta!

2015. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!