Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van olyan hogy nitrobenzol...

Van olyan hogy nitrobenzol allergia?

Figyelt kérdés
valaki azt mondta h az alma magjában van, és mikor almalét iszom nagyon szédülök utána mitől van??

2015. nov. 3. 22:58
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nincs, mivel ez egy erős méreg. Szerintem csak beképzeled.
2015. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sztedhogy képzeljem be azt h úgy szédülök h meg se tok állni a lábamon???? én nem azt mondtam h nitro benzol allergiám van csak kérdezetmmert valaki aszonta, de esetleg rágógumipor vagy mi lehet?
2015. nov. 4. 08:40
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

Mivel azt mondták, hogy bajod lehet tőle, simán beképzelheted. Amennyiben bolti almaléről van szó, abban bármennyi tartósítószer és egyéb kellemetlenségek vannak, attól lehetsz rosszul. A "rágógumipor" nem tudom mi, de valószínűleg az sem, aki mondta. Kőszénkátrányt ne egyél lehetőleg.

Hány éves vagy?

2015. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 vok lány és nem képzelem be!
2015. nov. 4. 21:39
 5/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Jó. Akkor valami más van benne, amire rosszul reagálsz. Bárkitől is hallottad az eddigi állításokat, javaslom, őt többé ne vedd komolyan. A rágóporos, nitrobenzolosra gondolok.
2015. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, am sztem is hülyeség amit írt csak nem tom akkor mi ez, és dokihoz ezzel nem akarok menni. :(
2015. nov. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!