Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejcukor érzékeny lennék?

Tejcukor érzékeny lennék?

Figyelt kérdés
Kiutaztam Angliába és arra lettem figyelmes, hogy tejes dolgok után szörnyen fájt a hasam, valamint vécére is járnom kellett tőle. Azthittem csak az ottani tejtől, de mikor hazajöttem is bajom volt a tejes dolgoktól.

2015. nov. 6. 18:27
 1/3 anonim válasza:

Több mint valószínű.


Ez egyáltalán nem ritka:

[link]

2015. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Sokkal inkább arra gyanakodnék, hogy mekkora fokú bűntudatot plántáltak el benned hogy Angliába mertél kiutazni. A tejcukor-érzékenység nem alakul ki felnőtt emberben egyik napról a másikra, és a közhiedelemmel ellentétben elég ritka betegség. Sokkal gyakoribb a lelki gond mögötte.
2015. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem túl bonyolult laborvizsgálattal meg tudják állapitani. Itatnak veled löttyöt aztán bele kell fujni szondába pár óránként, és kiértékelik. A tejtől egyébként sokaknak van hasmenése, de az nem szokott összefüggeni egy utazással, az itthon is van...
2015. nov. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!