Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejcukor-érzékeny vagyok. Mit...

Tejcukor-érzékeny vagyok. Mit egyek az esküvőm napján, hogy biztosan ne fájjon a hasam?

Figyelt kérdés
Alacsony a vércukor-szintem is, ezért 2-3 óránként ennem kell. Délután 16 órakor lesz az esküvő, addig ki kell húzni valahogy, hogy ne legyek éhes és ne is fájjon a hasam. Mit tanácsoltok?
2011. júl. 21. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek eddig bevált ételeid?
2011. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél tejterméket! Azért ez nem egy kivitelezhetetlen dolog. Amúgy meg egyél ugyanúgy, mint máskor. Egy délutáni esküvő az étkezéseket nem zavarja. Reggelizel, tízóraizol, ebédelsz, esetleg közvetlenül a szertartás előtt is bekapsz még egy szendvicset.
2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt egyél amit egyébként is szoktál.Ne most próbálkozz más kajákkal ami másoknak bevált. Azt edd,amit egyébként is.
2011. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!