Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet hosszú távon súlyos...

Lehet hosszú távon súlyos következménye?

Figyelt kérdés
Kiderult,hogy laktoz erzekeny vagyok. Lehet valami komolyabb bajom ha nem szedek gyogyszert ellene? (Felre ertes ne legyen kezelem csak kivancsi vagyok) persze ha nem veszek be gyogyszert tejes etelek elott tunetek megvannak.. de ezen kivul valami sulosabb bajom lehet ?
2015. dec. 5. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Logikusabb lenne, ha inkább nem szednél gógyszert és abbahagynád mindenféle tejtermék fogyasztását.


A gyógyszer elnyomja a tüneteid, attól függetlenül a laktóz fogyasztása még nem lesz jó neked.Plusz a gyógyszer mellékhatásaival is számolni kell.

2015. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Lehet bajod a laktózérzékenységtöl ha nem szedel ellene gyógyszert...Pl. súlyos emésztési és gyomorproblémák, émelygés-hasmenés, meg hasonló dolgok...
2015. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. A laktózérzékenység kellemetlen tünetekkel jár, de egyébként veszélytelen. A "gyógyszer", amit szedsz rá, micsoda? Én még ilyenről nem is hallottam. Szoktak tejtermék fogyasztása előtt enzimet enni, ami lebontja a laktózt, így nem jelennek meg a tünetek. Annak viszont tudtommal nincsen megllékhatása.
2015. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!