Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergia\betegség...

Milyen allergia\betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
14éves vagyok. Pánikbeteg ( nem tudom ez fontos e). Nemrég szerepeltunk Advent alkalmábol az iskolába és kivágott pólóba léptem fel, amikor még nem voltam a szinpadon nem volt semmi bajom, viszont mikor elkezdtem a mikrofonba beszélni a melkasom és a nyakam kezdett elvörösödni, foltosan nagyon csunyany ossze vissza. Meleg volt nagyon a mellkasom. Rosszul nem voltam se lázas. Szoltam a tanáromnak de semmit sem tettek. Elfelejtettem egy időre. Ma viszont előjöttek a menstruációs fájdalmaim alig birtam mozdulni, megint elkezdtem melegedni, forrósodni és pár pontokban az arcom is piros volt a vállam is. Mitöl lehet ez. Pánikbetegség? Allergia? Segitsetek kérlek!:) koszonom!:)

2015. dec. 26. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirasi hibakert. Telefonnal nehéz picit.:)
2015. dec. 26. 22:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Tipikus izgalom hatására jelentkező dolog, nem allergia.
2015. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha zavarban vagyok a mellkasom és a nyakam piros foltokkal lesz teli,szóval nálad is eről lehet szó.Menstruációnál meg a sok hormon vált ki hasonló érzéseket mint a zavar,főleg ha görcsölsz,nem értek a pánikbetegséghez de így még valószínűbnek tartom hogy zavart élsz át közben.Szóval ne stresszelj rá,semmi baj nem lesz.Ha mégis elkezdene viszketni,vagy hosszú időre előjönne akkor mutasd meg a háziorvosodnak is.
2016. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!