Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinél hogyan jelentkezett a...

Kinél hogyan jelentkezett a tünete a macskaszőr allergiának?

Figyelt kérdés
Részletesen írjatok folyamatokat légyszi.
2016. jan. 1. 23:54
 1/3 anonim válasza:
Én ahogy simogatom a cicáimat csak tüsszögök tőlük.
2016. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg még csak tüsszög, az csak az eleje..Amikor már nem tüsszögsz, hanem orrdugulásod lesz, és pirosak lesznek a szemeid, annak ellenére, hogy szeded a gyógyszert, na akkor kell elgondolkodni. De, már az elején érdemes. Nekem nagyon eldurvult a macskaszőr allergiám (meg van más is), de eddig nem volt szívünk elhelyezni a macskát másnál. Ráadásul már igen csak öreg. Én, ha nem szedem a gyógyszert szemviszketésem is előjön és tüsszögök is. Ha nagyon nagy baj van, akkor már jön a nehéz légzés, és asthma... Nehéz ügy. (Egyébként nem a macska szőrére vagyunk allergiásak, hanem a nyálára, amit rányal a szőrére.)
2016. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bőrkiütések? Páromnál és nálam is ugyanolyan jelentkezett és ugyanott, de még csak most, pedig már egy hónapja van nálam a cica, és benti macska amióta velem van.

Kezünkön van főleg, 1-1 előfordul a lábamon is, de neki csak 1 van és a kezén. Rajtam max. 5 vagy 6 van. De ugyanolyanok. Vagy az más lehet? Nem feltétlenül macska? Semmi tünetem nincs (tüsszögés, orrdugulás, szempirosság, szemviszketés), és a páromnak se. Az orrdugulás mindkettőnknek eddig is volt, évek óta (orrsövény ferdülés), és ez azóta nem fokozódott egyáltalán.

Akkor inkább elkaptunk valami bőrbetegséget?

2016. jan. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!