Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Míért nem tudok aludni esténké...

Míért nem tudok aludni esténként? A bőrömet minden irritálja, ez biztosan nagyon zavar, de délelőtt ettől nyugodtan alszok.

Figyelt kérdés
Már kezd ellehetetlenülni a helyzet,ha nem dőlök le napközben,mondván,így hátha este alszok,akkor sem. 33 hkm
2013. ápr. 26. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem "természetes". Nyiss ablakot, sétálj egy kicsit, hátha jobb lesz. Vagy vegyél elő valami olvasnivalót, hogy lekösd magad. Én sem tudok aludni, Hajnal kettőtől 2 órát rendszeresen fent vagyok. Még arra is gondoltam főzök valamit. Oly mindegy lenne. Reggel persze elalszom. A napközbeni alvás eszembe sem jut. Ez van.
2013. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dőlj le napközben is. 38 hkm vagyok, úgy voltam vele mint Te, este a tévé előtt feküdtem sokáig, nem tudtam aludni. Most már napközben is alszom egy órát, 11 felé már álmos vagyok, már csak éjjel 2kor kelek fel, akkor járok egyet a lakásban, iszom egy kis vizet, aztán a párom hátához tolom a hasam, attól elalszom, aztán 5-6 körül újra felkelek. A lábadnak is jót tesz, ha napközben többször felteszed. A bőrirritáció is normális, én a melltartót nem bírom elviselni, és semmi műszálasat. Minden rendben lesz, ne aggódj. Türelmet, kitartást és sok egészséget, boldogságot kívánok nektek!
2013. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!