Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi okozhatja ezt? Hova vigyem?

Mi okozhatja ezt? Hova vigyem?

Figyelt kérdés
4 éves kislányom van, decemberben piros foltok jelentek meg rajta. Házi orvos lepkehímlővel kezelte, de el vittem gyermekgyógyàszhoz aki ezt megerősítette. 3hete vissza jöttek ugyan azok a foltok ugyan azzal a tűnettel, orrfolyás köhögés.Elvittem egy másik orvoshoz aki azt mondta hogy "reuma láz" elmentünk a Heim Pálba ahol csalánkiütést mondtak és hogy félre lett kezelve... Ma megint csak megjelentek a foltok orrfolyás köhögés kiséretében! Valaki segitsen hogy hova vigyem kihez mert Tanácstalan vagyok!
2016. febr. 14. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálat?
2016. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ez nekem is eszembe jutott az allergia vizsgálat, csak hogy a várólista több hónap... magán orvost találtam aki megcsinálja a vizsgálatot majd 50 ezerért
2016. febr. 22. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig nem nagyon lesz más választásod:(


A franc egye meg a kormány egészségügyi politikáját!A Heim Pálban is olyan hosszú a várakozási idő?

2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!