Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia lehet?

Ez allergia lehet?

Figyelt kérdés

Többször is megtörtént már hogy nagyon el kezdett viszketni az egyik kézfejem,és piros lett

Vakartam is (tudom nem szabad)

Ma is ez volt,de most hamarabb elmúlt a pirosság,csak azon a helyen fel van jöve a bőr (de az gondolom attól hogy vakartam) eddig mindig csak piros volt


Ez allergia lehet? Ha igen akkor milyen?



2016. márc. 22. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Igen, ez ekcéma. Kend be testápolóval vagy níveával vagy kézkrémmel. A húgomnak is ilyen volt, de több héten át kente a krémmel és már nagyon szép a bőre! :)
2016. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Az a fura hogy nem mindig csak egyszer kétszer elkezd viszketni és aztán piros lesz! A fenistil nem jó a viszketés ellen?
2016. márc. 22. 20:12
 3/4 anonim válasza:
Az szúnyogcsípésre van leginkább. Azt még nem próbáltam, de inkább ne azzal kend!
2016. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. márc. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!