Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem használnak az allergia...

Cintikebabby kérdése:

Nem használnak az allergia gyógyszerek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Alergiás vagyok a cica szőrre már mindent kipróbáltam antihisztaminokat stb de semmi nem hat úgy ahogy szeretném amióta elkezdtem szedni napközbe picit jobb de éjszakára reggelre teljesen eldugulok prüszkölök viszket az orrom a garatom minden olyan mintha be se vettem volna a gyogyszert! Sokat takaritok a cica után de hosszu szőrü példány pelyhes bundás nem könnyü... A szőre mindenhol ott van mit csináljak ha a gyógyszer se használ???

2016. ápr. 22. 08:53
 1/6 klopusz ***** válasza:

Milyen fajta gyógyszert szedsz? Csak mert a patikában kapható, recept nélküli termékek - akárhogy is reklámozzák őket - sokaknak semmit sem használ.

Léteznek olyan allergia gyógyszerek, amik csak receptre kaphatóak, azokban sokkal nagyobb a hatóanyag (lányom is ilyet szed, igaz "csak" pollenallergiája van, de azóta semmi tünete nincs).

2016. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvos látott? Mert a patikában összesen kb 4 féle hatóanyagú gyógyszer van, de vagy ötféle gyártótól, ezért tűnik nagynak a patika kínálata ilyen téren. Menj el egy allergiavizsgálatra és utána ír a doki olyat, ami használ is.
2016. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem sikerült eljutnom időm nem volt rá addig probáltam megoldani gyorsan a patikábol de orvos lesz a vége mert eddig 4 készitményt használtam és csak a csallán kiütésen segitett úgy igazán az orromon nem :( remélem minél

Elöbb eljutok és véget vetek a szenvedésnek :)

2016. ápr. 22. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A természetes megoldásokat, a gyógynövényeket próbáltad már?Sokat segíthetnek. Jobbulást!
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyógynövényeket még nem! Miket javasolsz? :) köszike
2016. ápr. 25. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod szívesen küldök emailben pár konkrét tapasztalatot.
2016. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!