Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szemöldökfestéket cigihamuval...

Szemöldökfestéket cigihamuval akartam leszedni azóta ekcémás lettem?! Kép.

Figyelt kérdés

Nos, viccesen hangzik, de itthon szemöldököt festettem, a festéket aztán a kezemről nem tudtam leszedni... olvastam itt egy kommentet, miszerint ha elrontod a szemöldököd a cigihamu gyengíti a színt... átdörzsöltem a kezemet, nem szedte le, de azóta valami más.. azután egyből azt láttam, mintha valami teljesen szétkarcolta volna a kézfejemet csíkokban,de hát a cigi hamu hogyan??? Azóta 2-3 naponta az ujjaim között nagyon kiszárad és fájdogál meg piros is. Eddig soha nem volt ilyen, míg nem nyúltam a cigihamuhoz, amit már bánok.

Kenem testápolóval, ami nem tudom hogy használ vagy árt már..

[link]

Nem látszik, de fáj.. Városomba nincs bőrgyógyász, úgyhogy előbb itt érdeklődnék. Ez elmúlik?

Előre is köszönöm.



#ekcéma #cigihamu
2016. ápr. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

sudocrem sok mindenre jó, vagy babapopsi kenöcs.

nem kell mindent elhinni amit itt irnak..

2016. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok, nekem a festékektől nézett ki ennél sokkal-sokkal durvábban. A bőrgyógyász sima gyógyszertári vazelint írt fel rá, attól teljesen elmúltak a foltok.
2016. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább mosogatószertől, vagy folyékony szappantól lehet ez az allergiád. A lányomnak legalábbis ugyan így néz ki a keze, ha mosogat, vagy ha nem a Baba kézmosót használja. Vegyél rá gyógyszertári szappan mentes mosakodókrémet.
2016. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, hogy kézmosószer miatt.. de hát sosem volt hasonló esetem sem, míg a cigihamuhoz nem nyúltam. Létezne, hogy most jönne ki bármilyen allergia valamelyik szerre?

Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 26. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a hamutól van az ekcéma. Biztos mostad a kezed erőteljesebben, mert nem jött le a festék. Gumikesztyűben mosogass, vegyszereket kerüld! Menj majd el bőrgyógyászhoz.
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!