Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tényleg okozhatja allergia?

Tényleg okozhatja allergia?

Figyelt kérdés

Tüsszögés. Es szemviszketes az oké

De voltam dokinal azzal h amikor ez a két dolog jön elő április végétől ,akkor a szajpadlasom mintha folyton csiklandozna valami

Nagyon rossz viszket is Csikis is de nagyon rossz

Mit tudok tenni ellene?


2016. máj. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én mikor jön a szezon, szedek rá gyógyszert,ennyi.
2016. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Recept nelkul lehet venni?
2016. máj. 6. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém receptes, de van recept nélküli is, pl a claritine, csak így drágább is, ráadásul a kevesebb szem is van egy dobozban. Szóval érdemes orvossal íratni. házi is felírja, csak azt nem tudom,hogy előzetes vizsgálat kell-e hozzá,mert én már kb 20 éve voltam,nem tudom,hogy az alapján írja-e ki,vagy csak úgy,hogy bemész,aztán mondod,hogy ez kell. Erre sajna nem tudok válaszolni. De a patikus lehet tud jobbat is,mint a claritine, kérdezd meg!
2016. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Apukam ma hozott nekem es pont amit te irtal. O is azt hasznalja nem is tudtam.:)
2016. máj. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!