Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem rühesség! De akkor mi lehet?

Nem rühesség! De akkor mi lehet?

Figyelt kérdés

Áprilisban jöttek ki rajtam először a kiütések.

Elmentem a körzeti bőrgyógyászhoz, aki kb a pillanat töredéke alatt vágta rá, hogy az bizony rüh!

Megnyugtatott, hogy ez egy könnyen kezelhető probléma és felírta a krémet meg a gyógyszert..

Na most nem felelőtlenségből nem váltottam ki egyiket sem, hanem azért, mert tisztába voltam vele, hogy az nem rüh! Pici korom óta vannak bőrproblémáim! Mondhatni szuperérzékeny a bőröm.. Már július van és akárhogy nézzük rüh eleve nem lehetett, mivel senkin a környezetemben nem jött ki hasonló!! Nemsokára megyek magánorvoshoz, de addig is mit javasolnátok viszketés ellen? Egy ideje házi szappannal fürdök, azóta lassan, de szépen javulgat.



2016. júl. 9. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
keress egy másik bőrgyógyászt, vegyen bőrkaparékot, küldje el vizsgálatra és megtudod, hogy mi ez igazából .
2016. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!