Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nincs allergiám, de tüneteim...

Nincs allergiám, de tüneteim vannak, kaptam azomyr receptet "tesztelésre", szerintetek beszedjem?

Figyelt kérdés

Eléggé fura számomra, hogy ha az allergiavizsgálat negatív miért szedjek gyógyszert csak hogy tetszeljem magamon hogy elmúlnak e a tünetek (szembevérzés, viszketés, szúrás. Néha jobb oldali torokgyulladás.)

Elvileg vissza kéne mennem ha elgogy a gyógyszer h beszámoljak, de azt se tudom h beszedjem e...

Még a reflux betegséget említette a doki, de annak nem is ezek a tünetei, ugyhogy egyáltalán nem értem az összefüggést...


2016. aug. 1. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert az allergiavizsgálat se teljesen százas, magyarul attól még lehetsz allergiás, hogy negatív lett, viszont ha elmúlnak a tünetek a gyógyszertől, akkor ugye ez is egyfajta diagnózis (ami szintén nem százas persze). De amúgy értem a problémád, lehet nekem se lenne kedvem rendszeresen gyógyszert szedni ilyen alapon.
2016. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden embert függővé kell tenni az orvosoktól! Az orvos társadalmat erősíteni táplálni kell, és ezért meg is tesznek mindent!
2016. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


A "Mennyire lehet nyomára bukkanni az allergéneknek?" kérdést olvasd el. Szerintem ha szakrendelésen írták fel, akkor szedd.

2016. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!