Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez milyen allergia?

Ez milyen allergia?

Figyelt kérdés

Általában este, fürdés után szoktam ilyen intenzíven érzékelni, hasonló foltok vannak rajtam elvétve de csak addig, ameddig a póló "takarja" a bőröm. Fürdés után 1-2 órával már nem érzem hogy viszketne.


Viszont nem is olcsó öblítőt használok, hanem Coccolinot. Ugye nem glutén intollerancia?


[link]


Azért jutott eszembe a glutén, mert manapság eléggé tompán fáj a hasam a köldököm körül. Ultrahang, vérvétel, mind negatív lett gyulladásra/szervi elváltozásra, doktor szerint stressz illetve rossz táplálkozási szokás (sok cukros üdítő / készkaják)



2016. dec. 26. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Na én pont a Coccolinora vagyok allergiás...jobb mosószódával és pár csepp illóolajjal mosni.
2016. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenységnél felpuffadsz és hasi görcsök kínoznak.
2016. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrviszketés candida-gombára is utalhat. Étkezz 1 hónapig liszt és cukor nélkül, és figyeld, hogy van-e javulás!
2016. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél "jobb",illatosítottabb valami,annál többször okoz allergiát. De ha a mosószer,öblítő alapanyagára van érzékeny,akkor a fürdéshez használt tusfürdőre,szappanra is. Ezek alapból tartalmaznak chromot,nikkelt,kobaltot,amik elég gyakori allergizáló szerek. A gluténérzékenység hasi görcsökkel,hasmenéssel jár, kiütéssel kevésbé és nem múlna el a fürdés után 1-2 órával. Első körben próbáld meg,hogy amikor mosol az utolsó öblítővízbe ne tegyél semmit, fürdéshez pedig (hülyén fog hangzani,de) vegyél mosószappant és azt használd, vagy a patikában kapható mosakodókrémet, amikben nincs semmi illatanyag,színezék. És igen,abban is igaza van az orvosnak,hogy a stressz, rossz emésztés szintén rontja a bőr állapotát.
2016. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!