Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás reakciotol lehet ez...

Allergiás reakciotol lehet ez a panaszom?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy eve,hogy először a vaginamon tapasztaltam égő érzést ami kipirosodassal is járt,illetve nagyon érzékeny is. A bőrömön később tapasztaltam enyhe, valamikor erősebb viszketést, a bőröm száraz és a hatam, mellkasom folyton kippattog. Kérdésem az lenne, hogy voltam már nőgyógyászati vizsgálatokon, de minden rendben volt és ha a tusfurdore lennék allergiás akkor attól lehet-e ilyen panaszom?

2017. febr. 5. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Probalj ki egy intim mosakodo gelt, lehetoleg olyat, ami illatanyagoktol, allergenektol mentes. Keruld a szuk alsonemuket, es a szuk nadragokat.


De a helyedben keresnek antiallergen tusfurdot is, hatha segit.


Zuhanyzaskor keruld a forro vizet, inkabb langyos legyen, mert az is nagyon rossz a bornek, es az altalad emlitett tunetekert felelos lehet.

2017. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában mosakodókrémet. Ezzel lehet fürödni, illetve az intim részek ápolására is tökéletes. Nem drága. A neve Unguentum hydrophilicum nonionicum. Ez allergia lesz valószínűleg. Minden testre kerülő ruhádat, ami a bőröddel érintkezik, mosás után még 2 - 3 tiszta vízzel öblítsd ki.
2017. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. febr. 5. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!