Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszkető, hámló fejbőr?

Viszkető, hámló fejbőr?

Figyelt kérdés
Viszket, és "pikkelyekben", vsgy nem tudom jobban kifejezni hámlik a fejbőröm. Úgy hámlik, hogy egy helyen le van rakódva egy fehér réteg, és az hámlik le mikor vakarom, mert ugye viszket. Nem pikkelysömör, nincsenek piros foltok. Valaki, hogy mi lehet ez? Most sajnos nincs lehetőségem bőrdokihoz menni, de amint tudok, megyek, addig valaki hogyan lehetne kezelni/mi lehet ez?

#hámló fejbőr #fejbőrbetegségek
2017. febr. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Korpás szeborrea/szeborrea.

Keress ra a neten.

Nekem is van sajnos.

Ha ez az, akkor kezelni nem lehet.

2017. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Seborrheás dermatitisz lehet, gyógyszertárban kérj rá megfelelő sampont, ezt legalább 5 percig rajta kell hagyni a hajon, mielőtt leöblíted.
2017. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szeborrea, rákerestem, mik jellemzők rá, azt írják pattanások, mitesszerek is lehetnek a bőrön. Én pattanások se mitesszereket nem tapasztaltam, lehet, hogy csak simán száraz a bőröm? Néha mikor megvakarom, érzem hogy néhány "nagyobb" darab valami lejön, de az szeirntem csak a fehér lerakódás amit felkaparok. Szerintetek?
2017. febr. 6. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lerakódás van rajta, akkor azt kezelni kell, legalább gyógyszertárban kérj rá valamit, ha bőrgyógyászhoz nem tudsz menni, vagy mutasd meg a háziorvosodnak.
2017. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!