Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van olyan hajfesték, amit...

Van olyan hajfesték, amit allergiások is használhatnak?

Figyelt kérdés
Vörösre festettem a hajam és enyhe allergiás reakciót váltott ki. Szinezőt használtam aztán. Később feketére szerettem volna, de allergia teszt végzése közben elég durva allergiás reakciót váltott ki, hólyagos, gennyes lett a bőröm. Szóval csak hajszinezőt használhatok, de az nem fogja be sem a hajtöveket, sem az ősz hajszálakat rendesen. Olyan a hajam, mint valami csövesnek, mindenféle színe van, mert a szinező néhány mosás után kopni kezd. Orvoshoz hiába megyek, mert egyik sem hajlandó kivizsgálni ezzel kapcsolatban... Valaki aki esetleg hasonló problémákkal küzd tudna valamilyen hajfestéket, vagy gyógyszert, vagy bármit ajánlani?

2017. márc. 10. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld ki, de előtte kérj tesztet.


Illetve itt végeznek tesztet hajfestékösszetevőre: [link]

2017. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!